Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon AKTUALNOŚCI

postheadericon INFORMACJA

Na podstawie Ustawy z dnia 01 lipca 2011 roku o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011r. poz. 391), z dniem 01 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów.

Obowiązek podpisania umowy z firmą wywozową przejmie Gmina Ząbkowice Śląskie, natomiast właściciele nieruchomości będą mieli obowiązek uiszczania opłat za odbiór nieczystości komunalnych na rzecz gminy.

W związku z powyższym umowy zawarte z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich, przestaną obowiązywać.

Dlatego też powyższe pismo stanowi wypowiedzenie dotychczasowej umowy na wywóz nieczystości zawartej ze Spółką, ze skutkiem od dnia 01 lipca 2013 roku.

Za dotychczasową współpracę z góry dziękujemy.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Waldemar Markiewicz

 

postheadericon Zarządzenie Nr 5/2012

Zarządzenie Nr 5/2012
Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich
z dnia 09 sierpnia 2012r.

W sprawie umożliwienia spłaty zadłużenia za wywóz nieczystości komunalnych osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej w formie odpracowania należności na rzecz Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich

PEŁNA TREŚĆ ZARZĄDZENIA (LINK .pdf)

Wzór umowy na odpracowanie długu i wniosek o wszczęcie mediacji w dziale FORMULARZE I DRUKI DO POBRANIA

 

postheadericon Zbiórka zużytych mebli, AGD, RTV

Informujemy, że Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śl. prowadzi  zbiórkę zużytego sprzętu AGD i RTV oraz odpadów wielkogabarytowych takich jak meble itp.

Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie mogą dostarczać we własnym zakresie powyższe odpady w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00, w soboty od 10.00 do 13.00 do PSZOK zlokalizowanego przy ul. Legnickiej 26 w Ząbkowicach Śląskich (dawna zajezdnia PKS) lub zwrócić się do Spółki o ich odbiór po uzgodnieniu terminu.

 

PUNKT SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI

ODPADÓW KOMUNALNYCH (PSZOK)

dla mieszkańców Gminy Ząbkowice Śląskie

mieści się przy ul. Legnickiej 16

w Ząbkowicach Śl. (dawna zajezdnia PKS) 

pszok 

Godziny otwarcia PSZOK:

Pn-pt. od 9:00 do 17:00

w soboty od 10:00 do 13:00

za wyjątkiem dni świątecznych.


SEGREGACJA 02 z 02-pop


SEGREGACJA 01 z 02 male 

 

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 
Start