Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon AKTUALNOŚCI

postheadericon Zakup wraz z dostawą materiałów budowlanych dla potrzeb wykonania remontów przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śl. w terminie 5 dni roboczych od dnia zgłoszenia zapotrzebowania 30.09.2013. Numer ogłoszenia: 199245 - 2013

 

postheadericon Zakup wraz z dostawą materiałów budowlanych dla potrzeb wykonania remontów przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śl.- ogłoszenie z dnia 13-09-2013, Numer ogłoszenia: 186369 - 2013

 1. swiz
 2. oświadczenie
 3. przedmiar1
 4. przedmiar2
 5. przedmiar3
 6. umowa na mat. budowlane
 7. załącznik nr 1
 8. załącznik nr 2
 9. załącznik nr 3

 

Komunikaty:

- unieważnienie postępowania

 

postheadericon Zakup wraz z dostawą materiałów budowlanych dla potrzeb wykonania remontów przez Zakład Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śl. - ogłoszenie z dnia 13-09-2013, Numer ogłoszenia: 186383 - 2013

 1. wzór umowy
 2. załącznik do swiz
 3. oświadczenie
 4. przedmiar
 5. swiz
 6. załącznik nr1
 7. załącznik nr2

 

Informacje dodatkowe:

- unieważnienie postępoania

 

postheadericon Zakup wraz z dostawą okien dla potrzeb Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich - ogłoszenie z dnia 13-09-2013, Numer ogłoszenia: 186397 - 2013

 

 1. kosztorys okna
 2. oświadczenie
 3. rysunek1
 4. rysunek2
 5. siwz
 6. wzór umowy
 7. załącznik nr 1
 8. załącznik nr 2
 9. załącznik nr 3
Modyfikacja siwz i zmiana terminu składania ofert
 1. kosztorys ślepy 
 2. modyfikacja okna

Zapytania i odpowiedzi

- plik1

Informujemy, że załącznik nr 5 ? stanowi kosztorys ślepy

 

 

postheadericon KOMUNIKAT - ws. odbioru odpadów

Szanowny Mieszkańcu, Właścicielu sklepu, firmy. Jeżeli posiadasz pojemnik na odpady komunalne o pojemnościach: 60 l, 80 l, 110 l, 120 l, 240 l wystaw go przed posesją w terminie określonym w harmonogramie odbioru odpadów, wtedy Zakład Gospodarki Komunalnej go opróżni.

Informujemy, że firma odbierająca odpady komunalne nie ma obowiązku i nie może wchodzić na teren prywatnych posesji. Pojemniki powinny być wystawione bezpośrednio np. przy furtce wejściowej lub ogrodzeniu nieruchomości.

Piotr Miernik
Zastępca Burmistrza Ząbkowic Śląskich

 

postheadericon Wywóz odpadów komunalnych w Gminie Ząbkowice Śląskie

Wywozem odpadów komunalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie od 2 lipca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r. zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich tel. /74/ 8151-855.

Worki na odpady segregowane i harmonogramy wywozu

Worki na odpady segregowane (zabudowa zagrodowa i domki jednorodzinne) oraz harmonogramy wywozu wraz z instrukcją segregowania dostarczane będą mieszkańcom gminy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. bezpośrednio na nieruchomość. Nieruchomości wielolokalowe, bloki, duże wspólnoty - segregować mogą tylko w pojemnikach przeznaczonych do segregacji.

UWAGA! Gdy nie zastaniemy Cię w domu, zgłoś się do Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2, aby odebrać worki na odpady segregowane.

Pliki pdf aktualnego harmonogramu wywozu nieczystości do pobrania:

Więcej informacji na stronie URZĘDU MIEJSKIEGO.

ulotka-jak-segregowac-odpady

 

postheadericon Drugie zawiadomienie

pdf  Drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia z innymi spółkami .pdf 

 

postheadericon Połączenie gminnych spółek

Burmistrz Marcin Orzeszek skierował do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich wniosek o podjęcie uchwały ws. wyrażenia zgody na połączenie gminnych spółek: ZGK oraz NZ ?Powiernik?. Za koncepcją łączenia spółek przemawia rachunek ekonomiczny oraz możliwość usprawnienia funkcjonowania gminnych spółek w zakresie zadań wykonywanych na rzecz mieszkańców.

DOKUMENTY:

 

postheadericon INFORMACJA

Na podstawie Ustawy z dnia 01 lipca 2011 roku o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011r. poz. 391), z dniem 01 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów.

Obowiązek podpisania umowy z firmą wywozową przejmie Gmina Ząbkowice Śląskie, natomiast właściciele nieruchomości będą mieli obowiązek uiszczania opłat za odbiór nieczystości komunalnych na rzecz gminy.

W związku z powyższym umowy zawarte z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich, przestaną obowiązywać.

Dlatego też powyższe pismo stanowi wypowiedzenie dotychczasowej umowy na wywóz nieczystości zawartej ze Spółką, ze skutkiem od dnia 01 lipca 2013 roku.

Za dotychczasową współpracę z góry dziękujemy.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Waldemar Markiewicz

 

postheadericon Zarządzenie Nr 5/2012

Zarządzenie Nr 5/2012
Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich
z dnia 09 sierpnia 2012r.

W sprawie umożliwienia spłaty zadłużenia za wywóz nieczystości komunalnych osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej w formie odpracowania należności na rzecz Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich

PEŁNA TREŚĆ ZARZĄDZENIA (LINK .pdf)

Wzór umowy na odpracowanie długu i wniosek o wszczęcie mediacji w dziale FORMULARZE I DRUKI DO POBRANIA

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 71 gości 
Start