Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon AKTUALNOŚCI

postheadericon Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

URZĄD MIEJSKI W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH i ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. INFORMUJĄ, ŻE ZGODNIE Z ZAŁĄCZONYMI TERMINARZAMI będzie przeprowadzona ZBIÓRKA NASTĘPUJĄCYCH OPADÓW KOMUNALNYCH: MEBLI I ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH tzn. ODPADÓW, KTÓRE ZE WZGLĘDU NA SWOJE ROZMIARY I MASĘ NIE MOGĄ BYĆ UMIESZCZONE W TYPOWYCH POJEMNIKACH NA ODPADY KOMUNALNE np. kanapy, fotele, meblościanki, dywany. ZUŻYTY SPRZĘT ELEKTRYCZNY I ELEKTRONICZNY np. pralki lodówki, kuchenki, odkurzacze, telewizory, żelazka, wiertarki, tostery, roboty, komputery, myszy komputerowe, klawiatury itp. ZUŻYTE BATERIE I AKUMULATORY, ZUŻYTE OPONY SAMOCHODOWE, ODZIEŻ I TEKSTYLIA.

 

postheadericon Badanie sprawozdania finansowego ZGK za 2015 r.

 

postheadericon Zjazd dla osób niepełnosprawnych - Os. XX-lecia 52

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - deratyzacja

Wykonanie deratyzacji w budynkach będących własnością Gminy Ząbkowice Śląskie

Wykonanie deratyzacji w budynkach będących własnością Wspónot Mieszkaniowych

Aktualizacja ogłoszenia z dnia 15-10-2015:

 

 

postheadericon XVII Weekend z Frankensteinem

XVII Weekend z Frankensteinem – AFROMENTAL i SRACHY NA LACHY w Ząbkowicach Śląskich

28-29 sierpnia 2015 r. zapraszamy do Ząbkowic Śląskich na niezwykły XVII Weekend z Frankensteinem -pełen atrakcji i niespodzianek. Przed nami występy gwiazd polskiej estrady muzycznej „Afromental”, „Strachy na Lachy” oraz „Miuosh” i „Maleo Reggae Rockers”. Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

W przeddzień imprezy – 27 sierpnia zapraszamy na kino pod chmurką na planty ząbkowickiego zamku (21:00-201:00). Z serii Kino Grozy dra frankensteina będzie można zobaczyć dwa filmy: Devil oraz Dead Silence. W piątek 28.08.2015 r. ruszamy z happeningami i zajęciami artystyczno-filmowymi dla dzieci i młodzieży. A od godziny 21.00 na plantach zamkowych pojawią się takie zespoły jak: „MIUOSH” oraz gwiazda wieczoru „AFROMENTAL”.
Natomiast sobota 29.08.2015 r. będzie dniem pełnym atrakcji dla dzieci. W tym dniu nie zabraknie gier zręcznościowych i plenerowych, wspólnie będziemy szukać i odkrywać tajemnice Frankensteina. Będą wybuchy w ramach pokazu „Tajemnicze Niespodzianki” oraz „Balonikowe Strachy ” i oczywiście dla ochłody – bezpłatne „Lody A la Frankenstein”, pokazy żonglerki a wszystkim będą przygrywać: Andrzej Mazur i Łukasz Przepióra (Jazzowe Impresje z Frankensteinem). To wszystko na ul. św. Wojciecha (przy Krzywej Wieży) już od godziny 13.00 do 17.00

Wszystkich spragnionych „mrocznych” atrakcji” zapraszamy już od 13.00 na pokazy Sztuki Katowskiej w wykonaniu Kata Jurgens’a i Inkwizytora Waldemara. Wszyscy miłośnicy historii i mroków średniowiecza zobaczą niezwykłe show z dużą dawką humoru. Dwuosobowa trupa katowska swój kunszt zaprezentuje poprzez pokazy wymierzania kar na honorze, ciele i gardle…
Natomiast o godz. 17.00 na ząbkowickim rynku odbędzie się „Parada Potworów”. Zapraszamy mieszkańców jak i Gości do udziału w konkursie na najstraszniejsze przebranie (zgłoszenia do 16:45 przed ząbkowickim Ratuszem).

Impreza plenerowa „Weekend z Frankensteinem” nawiązuje do dawnej nazwy miasta, ale przede wszystkim do legendy ząbkowickiego Frankensteina. Aby ją poznać zapraszamy do Sali Grabarzy w ramach Szlaku dr. Frankensteina. Każdy kto odwiedzi Izbę Pamiątek Regionalnych, przy ul. Krzywej 1 przeniesie się do mrocznych czasów roku 1606 do miasta Frankenstein... Atrakcję Śladami dr. Frankensteina będzie można zwiedzać od 9:00 do 24:00 – w piątek i sobotę).

Natomiast w „Nawiedzonym Domu” (w „Grocie” – Ratusz wejście od strony Frankenstein Eiscafe) czekać na Państwa będą upiory, strachy i widma (piątek 16:00-01:00 i sobota 13:00-01:00) – „Grota” zostanie specjalnie przyozdobiona, tak że znakomicie odda klimat ponurego, nawiedzonego i przerażającego domu z iście amerykańskich filmów grozy. Aktorzy z Teatru PARADA z Barda przeistoczą się w strachy i widma, które przy upiornej muzyce wywołującej gęsią skórkę i zapewnią dreszcz emocji... Czy odważysz się przekroczyć wrota Nawiedzonego Domu?

Równocześnie zapraszamy do zwiedzania Krzywej Wieży, najbardziej krzywej wieży w Polsce! Jej odchylenie od pionu to aż 2 metry i 14 cm. Na jej szczyt wiedzie 139 schodów. Krzywa Wieża będzie otwarta do północy – już od rana można zdobyć jej szczyt (podczas XVII Weekendu z Frankensteinem czynna: piątek - sobota od 09:00 do 24:00). Wszystkich, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do zobaczenia wystawy w pomieszczeniu Krzywej Wieży: „Średniowieczna izba tortur i więzienie w lochu głodowym”. Dodatkową atrakcją jest to, że można sobie zrobić zdjęcie w dybach!

Zapraszamy do Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina!

XVII Weekend z Frankensteinem 28-29 sierpnia

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont ogólnobudowlany w budynku

Zaproszenie do składania ofert: Remont ogólnobudowlany w budynku przy ul. Armii Krajowej 16 w Ząbkowicach Śląskich polegający na uzupełnieniu tynków, wykonanie powłok malarskich, wymianie drzwi i instalacji WLZ

 

postheadericon OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane. Numer ogłoszenia: 92549 - 2015; data zamieszczenia: 23.06.2015

Ząbkowice Śl.: Budowa zjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku usługowym Osiedle XX-lecia 52 w Ząbkowicach Śląskich. Numer ogłoszenia: 92549 - 2015; data zamieszczenia: 23.06.2015. OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane.

 

postheadericon Dni i Noce Krzywej Wieży 2015

W imieniu Marcina Orzeszka burmistrza Ząbkowic Śląskich serdecznie zapraszamy na koncerty oraz event’y jakie będą odbywać się 10-11 lipca br. w Ząbkowicach Śląskich na plantach zamkowych, rynku i przy Krzywej Wieży. Wystąpią znane Państwu zespoły: Wilki z Robertem Gawlińskim, Bracia wraz z gościnnie występującym Krzysztofem Cugowskim z Budki Suflera, Tabu oraz BISZ z zespołem B.O.K. Wszystkie koncerty są bezpłatne! Będzie wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży! Szczegóły na załączonym plakacie.

dni i noce krzywej wiezy 2015

 

postheadericon Zmiana siedziby Spółki

Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Ząbkowicach Śl. informuje,

że od dnia 22.06.2015 r. nastąpi zmiana lokalizacji Spółki.

 

Wszystkie sprawy prowadzone dotychczas przy ul. Dalekiej 2

oraz przy ul. Powstańców Warszawy 5 załatwiane będą w nowej siedzibie przy ul. Jasnej 44 (teren ciepłowni miejskiej).

 

Jednocześnie informujemy, że w związku z zaplanowaną przeprowadzką,

w dniu 19.06.2015 r. od godziny 12:00 mogą nastąpić trudności w obsłudze petentów.

 

Z góry przepraszamy za niedogodności z tym związane i prosimy

o wyrozumiałość.

 

postheadericon OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.
Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 74277 - 2015 data 22.05.2015 r.

 

postheadericon Ogłoszenie 74277 - 2015

Ząbkowice Śl.: Budowa projektu zjazdu dla niepełnosprawnych przy budynku usługowym Osiedle XX-lecia 52 w Ząbkowicach Śląskich
Numer ogłoszenia: 74277 - 2015; data zamieszczenia: 22.05.2015
OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU - roboty budowlane.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 
Start