Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

postheadericon AKTUALNOŚCI

postheadericon Wywóz odpadów komunalnych w Gminie Ząbkowice Śląskie

Wywozem odpadów komunalnych z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie od 2 lipca 2013 r. do 31 grudnia 2014 r. zajmuje się Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich tel. /74/ 8151-855.

Worki na odpady segregowane i harmonogramy wywozu

Worki na odpady segregowane (zabudowa zagrodowa i domki jednorodzinne) oraz harmonogramy wywozu wraz z instrukcją segregowania dostarczane będą mieszkańcom gminy przez Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. bezpośrednio na nieruchomość. Nieruchomości wielolokalowe, bloki, duże wspólnoty - segregować mogą tylko w pojemnikach przeznaczonych do segregacji.

UWAGA! Gdy nie zastaniemy Cię w domu, zgłoś się do Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2, aby odebrać worki na odpady segregowane.

Pliki pdf aktualnego harmonogramu wywozu nieczystości do pobrania:

Więcej informacji na stronie URZĘDU MIEJSKIEGO.

ulotka-jak-segregowac-odpady

 

postheadericon Drugie zawiadomienie

pdf  Drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia z innymi spółkami .pdf 

 

postheadericon Połączenie gminnych spółek

Burmistrz Marcin Orzeszek skierował do Rady Miejskiej Ząbkowic Śląskich wniosek o podjęcie uchwały ws. wyrażenia zgody na połączenie gminnych spółek: ZGK oraz NZ ?Powiernik?. Za koncepcją łączenia spółek przemawia rachunek ekonomiczny oraz możliwość usprawnienia funkcjonowania gminnych spółek w zakresie zadań wykonywanych na rzecz mieszkańców.

DOKUMENTY:

 

postheadericon INFORMACJA

Na podstawie Ustawy z dnia 01 lipca 2011 roku o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2011r. poz. 391), z dniem 01 lipca 2013 roku zaczną obowiązywać nowe zasady odbioru odpadów.

Obowiązek podpisania umowy z firmą wywozową przejmie Gmina Ząbkowice Śląskie, natomiast właściciele nieruchomości będą mieli obowiązek uiszczania opłat za odbiór nieczystości komunalnych na rzecz gminy.

W związku z powyższym umowy zawarte z Zakładem Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śląskich, przestaną obowiązywać.

Dlatego też powyższe pismo stanowi wypowiedzenie dotychczasowej umowy na wywóz nieczystości zawartej ze Spółką, ze skutkiem od dnia 01 lipca 2013 roku.

Za dotychczasową współpracę z góry dziękujemy.

Z poważaniem
PREZES ZARZĄDU
Waldemar Markiewicz

 

postheadericon Zarządzenie Nr 5/2012

Zarządzenie Nr 5/2012
Prezesa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ząbkowicach Śląskich
z dnia 09 sierpnia 2012r.

W sprawie umożliwienia spłaty zadłużenia za wywóz nieczystości komunalnych osobom będącym w trudnej sytuacji życiowej w formie odpracowania należności na rzecz Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śląskich

PEŁNA TREŚĆ ZARZĄDZENIA (LINK .pdf)

Wzór umowy na odpracowanie długu i wniosek o wszczęcie mediacji w dziale FORMULARZE I DRUKI DO POBRANIA

 

postheadericon Zbiórka zużytych mebli, AGD, RTV

Informujemy, że Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Ząbkowicach Śl. prowadzi  zbiórkę zużytego sprzętu AGD i RTV oraz odpadów wielkogabarytowych takich jak meble itp.

Mieszkańcy Gminy Ząbkowice Śląskie mogą dostarczać we własnym zakresie powyższe odpady w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00 do siedziby Spółki przy ul. Dalekiej 2 w Ząbkowicach Śl. lub zwrócić się do Spółki o ich odbiór po uzgodnieniu terminu.

 Naszą witrynę przegląda teraz 75 gości 
Start