Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 45/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana kanalizacji sanitarnej w lokalu przy ul. Daszyńskiego 28/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - opracowanie dokumentacji remontu dachu i klatki schodowej budynku przy ul. Kościuszki 15 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Opracowanie dokumentacji remontu elewacji budynku przy ul. Krzywej 6 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PVC w lokalach przy ul. Prusa 20/6 oraz ul. Kościuszki 29/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PVC w lokalach przy ul. Prusa 20/6 i Kościuszki 29/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PVC oraz drzwi wejściowych w lokalach na terenie gminy Ząbkowice Śl.

 

postheadericon Zaproszeni do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej, wykonanie c.o. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 20/15 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Start Zamówienia publiczne