Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Protokół z otwarcia ofert: "Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę instalacji gazowej oraz c.o. w lokalu mieszkalnym przy ul. 1 Maja 17/13 w Ząbkowicach Śl."

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert: "Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Ciasnej 5/3 w Ząbkowicach Śl."

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę instalacji gazowej oraz c.o. w lokalu mieszkalnym przy ul. 1 Maja 17/13 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Ciasnej 5/4 w Ząbkowicach Śląskich - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śląskich - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 20/15 w Ząbkowicach Śląskich - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Ciasnej 5/3 w Ząbkowicach Śląskich - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę instalacji gazowej oraz c.o. w lokalu mieszkalnym przy ul. Rynek 44/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji na przebudowę instalacji gazowej oraz C.O. w lokalu przy ul. Reymonta 5/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon ZAKUP I DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO CIĄGNIKA ROLNICZEGO

Aktualizacja 02.12.2021:

Aktualizacja 06.12.2021:

Aktualizacja 13.12.2021:

Aktualizacja 17.12.2021:

Aktualizacja 21.12.2021: 

 Aktualizacja 27.12.2021:

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Start Zamówienia publiczne