Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont lokalu przy ul. 1 Maja 12/1 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z przedmiarem prac.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Prusa 20/6 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej wzmocnienia spękanych murów budynku przy ul. Strażackiej 7 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 20/15 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalach przy ul. Dolnośląskiej 45/2 i 45/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej, montaż przewodu powietrzno spalinowego i wentylacyjnego w lokalu przy ul. B. Prusa 20/6 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont lokalu przy ul. 1 Maja 12/1 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z przedmiarem prac.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 45/2 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Start Zamówienia publiczne