Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 20/15 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Proletariatczyków 39/6 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 45/3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert: Sporządzenie dokumentacji - instalacja gazowa i C.O. w lokalu mieszkalnym przy ul. Dolnośląskiej 34/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszeni do składania ofert - Remont dachu zabytkowej kamienicy mieszkalno - usługowej przy ul. Ciasnej 4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół dotyczący zmiany wykonawcy prac: Koszenie działek gminnych w miejscowości Ząbkowice Śląskie - obręb Centrum II część.

 

postheadericon Protokół dotyczący zmiany wykonawcy prac: Koszenie działek gminnych w miejscowości Ząbkowice Śląskie - obręb Centrum I część.

 

postheadericon Protokół z wyboru ofert "Utrzymanie terenów zieleni w miejscowości Ząbkowice Śląskie - Park przy ul. Powstańców Warszawy".

 

postheadericon Protokół z wyboru ofert "Utrzymanie terenów zieleni w miejscowości Ząbkowice Śląskie - podwórka po rewitalizacji"

 

postheadericon Protokół z wyboru ofert "Koszenie działek gminnych w miejscowości Brodziszów i Bobolice"

 
Więcej artykułów…

zgk nowa taryfa ciepla

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Start Zamówienia publiczne