Get Adobe Flash player
Reklama

zgk ue projekt banner72dpi

zgk-banner-projekt-ue2

zgk-banner-projekt-ue3

INFORMACJA RODO

Szanowni Klienci! Dbamy o prywatność Naszych Klientów i Kontrahentów, dlatego dostosowujemy się do nowych przepisów o ochronie danych osobowych zawartych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dnia 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej RODO) które wchodzą w życie 25.05.2018r. Z tego powodu informujemy o przetwarzaniu ich danych osobowych: CZYTAJ WIĘCEJ

postheadericon Poświąteczna zbiórka choinek

file


Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. informuje, że w najbliższym czasie na terenie gminy Ząbkowice Śląskie będzie zorganizowana zbiórka drzewek bożonarodzeniowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Ząbkowice Śląskie, wzorem lat ubiegłych, ZGK odbierze choinki bożonarodzeniowe od mieszkańców.

Choinki (bez dekoracji) należy wystawiać zgodnie z poniższym harmonogramem przed wiatami śmietnikowymi lub w miejscach, gdzie obecnie ustawione są pojemniki na odpady komunalne.

 

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 
Start Start Poświąteczna zbiórka choinek