Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT - Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej, montaż przewodu powietrzno - spalinowego i wentylacyjnego i wykonanie instalacji C.O. w lokalu przy ul. Ciasnej 5/4 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Wykonanie remontu łazienki w lokalu przy ul. Armii Krajowej 44/2 w Ząbkowicach Śląskich.

 

postheadericon PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT - Wykonanie remontu łazienki w lokalu przy ul. Armii Krajowej 44/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PCV (1 szt.) wraz z wymianą parapetów wewnętrznych oraz wymiana drzwi balkonowych w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 20/6 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej, montaż przewodu powietrzno - spalinowego i wentylacyjnego i wykonanie instalacji C.O. w lokalu przy ul. Ciasnej 5/4 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową.

 

postheadericon PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PVC wraz z wymianą parapetów wewnętrznych w lokalu przy ul. Rynek 40/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PCV (1 szt.) wraz z wymianą parapetów wewnętrznych oraz wymiana drzwi balkonowych w lokalu przy ul. Dolnośląskiej 20/6 w Ząbkowicach Śląskich.

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Wykonanie remontu łazienki w lokalu przy ul. Armii Krajowej 44/2 w Ząbkowicach Śląskich.

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Wymiana stolarki okiennej na stolarkę PCV wraz z wymianą parapetów wewnętrznych w lokalu przy ul. Rynek 40/1 w Ząbkowice Śląskie

 

postheadericon PROTOKÓŁ Z OTWARCIA OFERT - Wymiana stolarki okiennej ma stolarkę PVC (3 szt.) z parapetami oraz wymiana drzwi w lokalu przy ul. Rynek 49/5 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Start Zamówienia publiczne