Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wykonanie deratyzacji w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych wg załącznika nr 1.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - "Wymiana pogłogi oraz wymiana drzwi wejściowych w lokalu przy ul. Kamienieckiej 16/4 w Ząbkowicach Śl."

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Wymiana podłogi oraz wymiana drzwi wejściowych w lokalu przy ul. Kamienieckiej 16/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego zadania pn. Remont dachu budynku przy ul. Ziębickiej 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana drewnianej stolarki okiennej na stolarkę PVC w lokalu przy Rynek 31/5 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana drewnianej stolarki okiennej na stolarkę PVC wraz z wymianą parapetów wewnętrznych w lokalu przy ul. Rynek 31/5 w Ząbkowice Śląskie

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Oczyszczanie chodnika przy budynku ul. 1 Maja 3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku przy ul. Ziębickiej nr 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont dachu budynku przy ul. Ziębickiej 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Oczyszczanie chodnika przy budynku ul. 1 Maja 3 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości 
Start Zamówienia publiczne