Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV w lokalu przy ul. Rynek 50/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont klatki schodowej przy ul. Sienkiewicza 1 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową i przedmiarem prac.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV w lokalu przy ul. Rynek 50/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV w lokalu przy ul. Rynek 8/4 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Remont pokrycia dachowego budynku przy ul. Prusa 20 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wykonanie deratyzacji w budynkach według załącznika nr 1

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont pokrycia dachowego budynku przy ul. Prusa 20 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana obecnej stolarki okiennej na PCV

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Rozbiórka przejścia - łącznika znajdującego się na elewacji wschodniej budynku przy ul. 1 maja 6 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania zamówienia

Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego, którego przedmiotem jest usługa polegająca na: „Przeprowadzenie okresowej kontroli budynków w zakresie wynikającym z art. 62 ust 1 pkt 1a i pkt 2 ustawy Prawo Budowlane”. Postępowania unieważnia się na podstawie rozdziału 10 punkt 4 Zapytania ofertowego, w którym Zamawiający zastrzegł sobie prawo do unieważnienia postępowania bez podania przyczyny.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 
Start Zamówienia publiczne