Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Wymiana drewnianej stolarki okiennej na stolarkę PVC w lokalu przy Rynek 31/5 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Wymiana drewnianej stolarki okiennej na stolarkę PVC wraz z wymianą parapetów wewnętrznych w lokalu przy ul. Rynek 31/5 w Ząbkowice Śląskie

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Oczyszczanie chodnika przy budynku ul. 1 Maja 3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku przy ul. Ziębickiej nr 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont dachu budynku przy ul. Ziębickiej 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Oczyszczanie chodnika przy budynku ul. 1 Maja 3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo - kosztorysowej remontu klatki schodowej budynku przy ul. Sienkiewicza 1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo - kosztorysowej remontu klatki schodowej budynku przy ul. Sienkiewicza 1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Powiększenie otworu okiennego na drzwiowy wraz z usunięciem barier architektonicznych w lokalu przy ul. Daszyńskiego 28/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. 1 Maja 17/13 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości 
Start Zamówienia publiczne