Get Adobe Flash player

postheadericon ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie świadectwa charakterystyki energetycznej budynku przy ul. Ziębickiej nr 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Remont dachu budynku przy ul. Ziębickiej 32 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Oczyszczanie chodnika przy budynku ul. 1 Maja 3 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo - kosztorysowej remontu klatki schodowej budynku przy ul. Sienkiewicza 1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Sporządzenie dokumentacji projektowo - kosztorysowej remontu klatki schodowej budynku przy ul. Sienkiewicza 1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Powiększenie otworu okiennego na drzwiowy wraz z usunięciem barier architektonicznych w lokalu przy ul. Daszyńskiego 28/2 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Rozbudowa instalacji gazowej i C.O. w lokalu przy ul. 1 Maja 17/13 w Ząbkowicach Śl. - zgodnie z dokumentacją projektową

 

postheadericon ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT - Rozbudowa wewnętrznej instalacji gazowej, montaż przewodu powietrzno – spalinowego, wykonanie instalacji C.O. w lokalu mieszkalnym budynku przy ul. 1 Maja 17/13 w Ząbkowicach Śląskich” - zgodnie z dokumentacją projektową

 

postheadericon Protokół z otwarcia ofert - Montaż paneli elektrycznych z wkładem ceramicznym na podczerwień w lokalu przy ul. Reymonta 1/1 w Ząbkowicach Śl.

 

postheadericon Zaproszenie do składania ofert - Montaż paneli elektrycznych z wkładem ceramicznym na podczerwień w lokalu przy ul. Reymonta 1/1 w Ząbkowicach Śl.

 
Więcej artykułów…

nowa taryfa ciepla 102022

maks-cena-ciepl

ceny-ciepla-rekompensata

PSZOK

pszok info

Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 
Start Zamówienia publiczne